iFaktury24

Jeżeli szukasz prostego programu do fakturowania o wyjątkowo łatwej obsłudze, charakteryzującego się ponadprzeciętna ergonomią, jesteś nastawiony na innowacyjnośd i komfort pracy to trafiłeś we właściwe miejsce!

iFaktury24 to nowoczesna aplikacja, udostępniana Klientom poprzez przeglądarkę internetową. Rozwiązanie dedykowane jest mikro i małym firmom poszukującym nowoczesnej i bezpiecznej aplikacji do wystawiania dokumentów sprzedażowych online, a także biurom rachunkowym chcącym przyspieszyd obsługę swojego klienta. Program wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych.

iFaktury24 jako usługa dostępna z poziomu przeglądarki internetowej pozwala zaoszczędzid czas i pieniądze związane z zakupem licencji do innych programów. W każdym miejscu, o każdej porze, z dowolnego komputera możemy wystawid dokumenty handlowe i wysyład je drogą elektroniczną do biura rachunkowego – wystarczy tylko się zalogowad na stronie www.ifaktury24.pl

Nowoczesny i przyjazny interfejs użytkownika.
Przejrzyste okna, intuicyjne zakładanie kartotek, wystawianie dokumentów oraz duże możliwości modyfikacji wyglądu to tylko niektóre zalety aplikacji. Pracę najlepiej zacząd od spersonalizowania profilu. Zakładka „skonfiguruj system” to miejsce gdzie, wpiszesz dane teleadresowe firmy widniejące na fakturze oraz wybierzesz tło aplikacji (możliwośd wczytania swojego pliku graficznego).
Więcej informacji na stronie: http://www.ifaktury24.pl/