Drukarki i kasy fiskalne online – Krotoszyn

Firma Hardbit oferuje Państwu szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych czołowych producentów. Prowadzimy sprzedaż oraz autoryzowany serwis urządzeń takich producentów jak:

– Novitus     http://novitus.pl/

– Elzab     http://www.elzab.com.pl/

– Posnet     http://posnet.com.pl/

Edata     https://www.edatapolska.pl/

Nie tylko doradzamy jakie urządzenie fiskalne dobrać do danej działalności, ale również zapewniamy integrację urządzenia fiskalnego z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, lub wagą. W cenie każdego urządzenia zawarta jest fiskalizacja i przeszkolenie z obsługi.
Masz pytanie – napisz do nas klikając tutaj

KASY FISKALNE

 NANO E

nano

Kwintesencja sztuki fiskalnej €˘ ta najpopularniejsza obecnie kasa fiskalna na rynku to zgrabne, funkcjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenie z elektroniczną kopią paragonu, które jest kwintesencją sztuki fiskalnej. Kasa Nano E jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych inżynierów.

Niewielkie gabaryty i ergonomia €˘ NANO E znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.

Intuicyjna w obsłudze €˘ pomimo bardzo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo prosta, wręcz intuicyjna w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp.

Wydajna i kompatybilna €˘ NANO E posiada bardzo wydajny akumulator €“ bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 10 000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. z komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. NANO E ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

 

MAŁA PLUS E

 

mala_plus_e

W innowacyjnej wersji €˘ kasa MAŁA Plus E to nowocześniejsza wersja kasy MAŁA Plus. Została wyposażona w elektroniczną kopię paragonu, dzięki czemu znacznie zmniejszają się koszty związane z eksploatacją kasy i przechowywaniem zadrukowanych rolek papieru. Również dzięki elektronicznej kopii paragonu kasa drukuje na papierze o szerokości 57 mm, co robi je znacznie czytelniejsze.

Zmodyfikowana funkcjonalność €˘ w 2016 roku program kasy została poddany modyfikacji, dzięki czemu kasa otrzymała dodatkową funkcjonalność. Pozwala na zaprogramowanie nazw towarów oraz usług o długości do 40 znaków, ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu (logo graficzne) oraz pozwala na wydrukowanie NIP-u nabywcy na paragonie dla klienta (lub jego REGON, PESEL, czy też inny identyfikator).

Wrzuć i pracuj €˘ W kasach dzięki mechanizmowi Fujitsu wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta: €žwrzuć i pracuj!€. Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym.

Elektroniczna kopia paragonów €˘ Czytnik karty SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Dane zapisane na karcie mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym kasy fiskalnej, lub być przeglądane i obrabiane w standardowym komputerze PC.

 

SENTO E

 

sento_e_rgb

Technologia €˘ SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Poręczna obudowa kasy kryje w sobie bardzo zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.
Podzespoły €˘ Wysokiej jakości mechanizm Fujitsu typu €žwrzuć i pracuj€ drukuje bardzo szybko i zapewnia wyjątkowo łatwą wymianę papieru. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość użycia 60-cio metrowej rolki papieru, co pozwala na dłuższą, nieprzerwaną pracę urządzenia. Dzięki elektronicznej kopii paragonu zużycie papieru jest znacznie obniżone. Precyzyjnie działająca klawiatura, posiada 14 dodatkowych klawiszy funkcyjnych, które pozwalają zaprogramować w dwóch poziomach towary €žszybkiej sprzedaży€ lub często używane funkcje, do których, w normalnym trybie, użytkownik posiada dostęp z poziomu menu kasy (np.: raporty, programowanie, wydruki €“ w tym wydruki z elektronicznej kopii). Taka klawiatura, w połączeniu z dwoma graficznymi wyświetlaczami LCD znacznie ułatwia codzienną pracę na kasie.
Logo graficzne na paragonie €˘ SENTO E to pierwsza kasa z możliwością drukowania grafiki w nagłówku paragonu. Użytkownik, oprócz nazwy i adresu swojej firmy może w nagłówku każdego paragonu drukować również swoje logo graficzne co wyróżni wydawane przez kasę paragony spośród innych. Kasa pozwala również na zarejestrowanie na paragonie NIPu nabywcy.
Dodatkowe funkcje €˘ Wśród wielu funkcji kasa SENTO E posiada również funkcję obsługi parkingów, wypożyczalni, usług BUS (m.in. wystawianie biletów na zaprogramowanych trasach). Kasa umożliwia drukowanie wielu definiowanych przez użytkownika wydruków niefiskalnych (np. bilety wstępu, potwierdzenia transakcji, wydruku zamówienia do paragonu, doładowania, wydania bonu, bilety do myjni, sprzedaż telekodu zapłata rachunku, wydanie nagrody, wymiana środków płatniczych i wiele innych). Wydruki te mogą być generowane automatycznie pod paragonem, przypisane do paragonu, lub oddzielnie, wywoływane zaprogramowanym klawiszem funkcyjnym.

 

SENTO LAN E

sento_e_rgb

Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

Komunikacja to podstawa €˘ Kasa współpracuje z komputerem przy pomocy złącz RS232, USB, oraz LAN, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych €“ również USB, elektronicznych wag kalkulacyjnych, drukarki zamówień, terminala płatniczego czy pin-pada. Komunikacja z komputerem może odbywać się ON-LINE, jak przy dużych kasach systemowych. Kasa posiada bufor ON-LINE paragonów mogących pomieścić aż 20 000 pozycji.

Dodatkowe funkcję i ułatwienia dla obsługi €˘ nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, baza towarów może pomieścić nawet 16 000 artykułów PLU. Do każdego sprzedanego artykułu na paragonie można dodać definiowalny opis. Kolejnymi nowinkami w tym modelu kasy jest drukowanie NIPu nabywcy na paragonie wraz z jego prezentacją na wyświetlaczu klienta, programowanie grafik w stopce paragonu,, przenoszenie danych pomiędzy kasami lub komputerem poprzez pamięć zewnętrzną, możliwość drukowania kodów kreskowych, oraz kodów QR na wydrukach niefiskalnych. Mechanizm Fujitsu typu €žwrzuć i pracuj€ bardzo usprawnia operacje wymiany papieru a czas wydruku paragonów i raportów jest bardzo krótki. Dodatkowo możliwość użycia rolki papieru o długości 60 metrów bieżących pozwoli na długą, nieprzerwana prace urządzenia.

Dane zawsze dostępne €˘ Czytnik kart ľSD, na którym rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków zamontowany jest od spodu kasy, a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Dane zapisane na karcie mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane przez użytkownika.

 

DRUKARKI FISKALNE

DEON E

deon

DEON E €˘ Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Mechanizm drukujący €˘ bardzo wydajny wewnętrzny akumulator, możliwość wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów bez zasilani. Dzięki zastosowaniu mechanizmu drukującego typu €žclamshell€ wymiana rolki paragonu jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: €žwrzuć i pracuj€. Wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty oraz faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami

Paragon z pełną informacją €˘ Deon E ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku oraz dowolnej grafiki w stopce paragonu. Dzięki specjalnej formatce użytkownik może ze swojego programu wydrukować dowolny wydruk niefiskalny, również fakturę niefiskalną. Na takich wydrukach można umieszczać kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolne z 10 zaprogramowanych wcześniej w pamięci drukarki pliki graficzne.

Komunikacja €˘ Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Po zamontowaniu opcjonalnego modułu bluetooth można korzystać z przenośnej pracy drukarki komunikując się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów.

 

BONO E €˘ BONO APTEKA E

bono_front

BONO E €˘ Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska

Kopia elektroniczna €˘ Drukarka ta – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów – realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, dzięki wyeliminowaniu równoczesnego zadruku drugiej rolki papieru kopią. Za sprawą takiego rozwiązania nie ma konieczności przechowywania rolek z kopiami. W tej drukarce kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD. Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC.

Mechanizm drukujący €˘ Wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy SEIKO, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza €žzagęszczaniem€ wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

Komunikacja €˘ Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez złącze USB lub tradycyjne RS232 za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży.

Specjalna wersja dla aptek €˘ BONO APTEKA E jest drukarką fiskalną dedykowaną do pracy w aptekach, punktach aptecznych, oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznaczenie na paragonie refundacji. Może drukować dodatkowe opisy towarów/leków na paragonie oraz inne wydruki apteczne: opis recepty, zamówienie na lek robiony, receptur leku itp. Drukarki z homologacją GUM mają możliwość drukowania logo graficznego w nagłówku, umieszczenia NIP-u nabywcy na paragonie fiskalnym, oraz wystawiania dowolnych wydruków niefiskalnych, w tym faktur, kodów kreskowych, QR oraz dowolnej grafiki.

DELIO PRIME E €˘ DELIO APTEKA E

delio_prime_e

Najwyższa klasa drukarek fiskalnych €˘ najwyższej klasy, wyjątkowo szybkie i funkcjonalne drukarki fiskalne realizujące rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu jednego nowoczesnego, termicznego mechanizmu drukującego i rejestracji kopii wydruków na specjalnej karcie NovitusSD, drukarka DELIO PRIME E jest urządzeniem tanim w eksploatacji. DELIO PRIME E posiada wiele funkcji usprawniających działanie placówki handlowej. Duży, obrotowy (na życzenie podwyższony), czytelny, czteroliniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim dokładnie wyświetla informacje o sprzedawanych towarach, kwotach, sumach do zapłaty oraz innych operacjach wykonywanych na drukarce fiskalnej.

Stworzona z myślą o dużych placówkach €˘ drukarkę fiskalną DELIO PRIME E docenią większe placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasuję DELIO PRIME E poród drukarek o najwyższym standardzie.

Paragon z pełną informacją €˘ Delio Prime E ma możliwość drukowania NIP nabywcy na paragonie (również PESEL, REGON), drukowania grafiki (np. logo firmy) w nagłówku, drukowania kodu QR jako oznaczenia paragonu oraz wstawiania takich kodów do każdego z wydruków niefiskalnych. Zdefiniowano też dodatkowy wydruk niefiskalny, w treści którego można wydrukować parametryzowaną czcionką dowolne informacje, również graficzne (możliwość zaprogramowania 10 różnych grafik), kody kreskowe i QR

Specjalna wersja dla aptek €˘ DELIO APTEKA E to apteczna wersja drukarki DELIO PRIME E, spełniająca wszystkie wymagania stawiane urządzeniom fiskalnym pracującym w aptekach, punktach aptecznych i hurtowniach farmaceutycznych.

 

HD E/HD APTEKA E

hd_e_1_0

Pierwsza na rynku z kolorowym wyświetlaczem €˘ drukarka Novitus HD E to pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Drukarka realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych €“ karcie SD.
Japońska trwałość i precyzja €˘ zbudowana jest w oparciu o niezawodny, profesjonalny, bardzo trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen, który oprócz paragonów może drukować również faktury VAT oraz dowolne wydruki niefiskalne, grafikę, kody kreskowe oraz QR. Wymiana papieru w drukarce odbywa się błyskawicznie na zasadzie €žwrzuć i pracuj€.

Graficzny proces druku €˘ wydruki mogą być realizowane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm, wedle potrzeb użytkownika. Cały proces wydruku realizowany jest w pełni graficznie, co zapewnia znakomitą czytelność i estetykę wydruków oraz pozwala swobodnie przeplatać tekst i grafikę w ramach dopuszczonych przez przepisy.

Rozbudowana informacja o produkcie €˘ drukarka idealnie pasuje pod nowe wymagania Ministerstwa Finansów: ma możliwość wydrukowania na paragonie NIP-u nabywcy, oraz pozwala na bardzo dokładną identyfikację sprzedawanego towaru, gdyż nazwa towaru lub usługi może mieć nawet 60 znaków a każdy z towarów może mieć dodatkowy opis.

Dodatkowa forma reklamy €˘ duży, kolorowy wyświetlacz dla klienta zwróci uwag´ każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on bardzo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki oraz dowolne animowane reklamy wgrywane przez właściciela.

W pełni kompatybilna €˘ drukarka posiada złącze LAN, dwa złącza RS232 oraz dwu kanałowe złącze USB. Komunikacja z PC odbywa się poprzez najbardziej popularne protokoły komunikacyjne na polskim rynku, zgodne z wcześniejszymi modelami drukarek fiskalnych Novitus, oraz przez nowy protokół NOVITUS XML.