Kontrola dostępu

Dom to już nie tylko dach nad głową, zabezpieczający podstawowe potrzeby mieszkających tam osób.

To często szereg skomplikowanych instalacji oraz urządzeń dbających o wiele aspektów naszego życia.

alarm3

Zajmujemy się projektowaniem, wizualizacją i instalacją oraz późniejszą konserwacją systemów:

– sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

– telewizji przemysłowej CCTV

– kontroli dostępu KD

– kontroli strażników

 

Pomożemy Państwu wybrać optymalne rozwiązanie minimalizując koszty takich instalacji.

Kierując się kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony z całą odpowiedzialnością twierdzimy, że kompleksowa ochrona możliwa jest wówczas, gdy uzupełniają ją elektroniczne systemy zabezpieczeń.

Dysponujemy urządzeniami, które są dostosowane zarówno do zabezpieczeń banków, dużych instytucji, czy też zakładów przemysłowych, ale także uwzględniające potrzeby indywidualnych klientów oraz małych sklepów i obiektów.

Proponujemy kompleksowe wykonanie niezbędnych systemów alarmowych obiektów uwzględniające wysokie wymagania w zakresie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i stosowanych norm.

Projekty systemów wykonujemy bezpłatnie i indywidualnie dla danego obiektu z uwzględnieniem jego przeznaczenia, i życzeń Klienta.

Projektując i instalując systemy zabezpieczeń technicznych zawsze staramy się go wykonać w tzw. architekturze otwartej, to znaczy tak, aby w każdej chwili mógł być w dowolny sposób rozbudowany i zmodernizowany.

W zamian za zaufanie i wybór naszych usług oferujemy naszym klientom stabilność współpracy, wynikającą z potencjału naszej firmy i doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki techniczne i Państwa sugestie. Możemy zaproponować właściwie wszystko, co jest dostępne w Polsce i na rynkach światowych.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Kontrola Dostępu

System polegający na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń oraz oprogramowania oraz takie jego skonfigurowania aby umożliwiać łatwy dostęp do pomieszczeń osob uprawnionych (np pracownicy firmy) a zatrzymać przejśia osób nieuprawnionych (osoby postronne, klienci).

Możliwości identyfikacji osób i kontroli dostępu za pomocą:

– kluczy do zamków mechanicznych

– zamków szyfrowych (kod numeryczny)

– karty zblizeniowe (karty, breloki) wraz z czytnikami

Czytniki biometryczne:

– linii papilarnych

– tęczówki oka

– siatkówki dna oka

– analiza brzmienai głosu

– rysunek żył

– analiza DNA

Masz pytanie – napisz do nas klikając tutaj