Kasa ONE ONLINE

Kasa fiskalna ONE ONLINE :

  • Prosty w obsłudze – Jest jak smartfon z systemem Android. ONE ONLINE posiada bogate funkcje sprzedażowe oraz szereg użytecznych aplikacji m.in. E-mail, Kalendarz, Internet, Kalkulator.

  • Sześć paneli – Skonfiguruj dowolnie wiele ekranów sprzedaży na ONE ONLINE. Masz nawet 6 paneli przycisków pod którymi zaprogramujesz dowolny produkt lub funkcję. Liczba oraz wielkość przycisków można zmieniać od 4 do 30 na każdym panelu.

  • Funkcje, których nie mają inne kasy – Dzięki ONE ONLINE posiada takie funkcje jak : wystawianie faktur i korekt, dokumentów zwrotu, dodania notatek i ID Klienta, łatwe raportowanie magazynowe, otwarte rachunki oraz kilkadziesiąt innych funkcji które będą użyteczne w każdym biznesie.

  • 5 calowy panel dotykowy – Kasa przypomina nowoczesne smartfony nie tylko za sprawą kompaktowej i poręcznej obudowy. Urządzenie posiada kolorowy, 5 calowy panel dotykowy , który wyświetla treści w wysokiej rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Ekran tego urządzenia jest pokryty warstwą hartowanej szyby, która chroni panel dotykowy przed zarysowaniem.

  • Duża liczba grup towarowych – ONE ONLINE oferuje wam wszechstronne zarządzanie firmowym asortymentem. Do waszej dyspozycji jest nieograniczona pojemność bazy PLU. Pozwala ona na zaprojektowanie dowolnej liczby grup towarowych, rabatów, narzutów czy użytkowników. Dzięki niemu w nazwie PLU znajdzie się maksymalnie 40 znaków.

  • Długie działanie na zasilaniu akumulatorowym – Została ona przygotowana na niespodziewane przerwy w dostawie prądu jak i na wyzwania towarzyszące obsłudze nabywców w trybie mobilnym. Posiada ona wymienny akumulator, który zapewnia ciągłość pracy, gdy zabraknie dostępu do zasilania. Bateria po całkowitym naładowaniu pozwoli na wyświetlenie do 1000 paragonów.