Grupy producentów rolnych

Oferujemy zintegrowany pakiet oprogramowania a specjalistyczne oprogramowanie dla Grup Producentów Rolnych. Spośród wielu  produktów na polskim rynku nasze rozwiązanie uwzględnia specyfikę działania Państwa Przedsiębiorstwa a konkretnie: uwzględnia potrzeby związane z pełnym raportowaniem niezbędnym do otrzymania dotacji z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Możemy poszczycić się tym, iż raporty generowane z naszego systemu w ogromnej części niwelują możliwość powstawania błędów w  dokumentacji składanej w Agencji i dzięki temu firmy nie narażają się na ewentualność poprawiania wniosków, co wiąże się ze znacznym opóźnieniem otrzymania dotacji.

Poza ułatwieniem w generowaniu niezbędnych załączników do wniosku o dotację program oczywiście realizuje podstawowe funkcje niezbędne w każdej firmie. Moduł  finansowo księgowy do pełnego rozliczenia z Urzędem Skarbowym i moduł obrót towarowy do generowania dokumentów magazynowych oraz rozliczeń z dostawcami i odbiorcami towaru.

Moduł sprzedaży obsługuje ustawę o funduszach promocji produktów rolniczych, która obowiązuje od 1 lipca 2009. Program posiada wiele raportów napisanych specjalnie pod specyfikę danej grupy np. grupę trzodową.

Kolejnym atutem programu jest możliwość wykonania raportów wymaganych przez Urząd Marszałkowski. Opisywane oprogramowanie sprzedajemy z powodzeniem od kilku lat, jesteśmy liderem na ryku  wielkopolskim odnośnie obsługi grup producenckich pod względem księgowym. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszą firmą, bezpośrednio z pracownikiem odpowiedzialnym za ten dział po nr tel. 602698225

Klientom oferujemy darmowe, niezobowiązujące prezentacje.

Wdrażając zaproponowane rozwiązanie dostarczymy Państwu odpowiednie dla Państwa potrzeb oprogramowanie i sprzęt komputerowy, przeprowadzimy instalację, wdrożenie i szkolenie. Jeżeli istnieje potrzeba zaprojektujemy i zbudujemy zarówno lokalną sieć komputerową jak też zapewnimy kontakt z  klientami  poprzez Internet.

Masz pytanie – napisz do nas klikając tutaj