Systemy wizyjne

Dom to juź nie tylko dach nad głową, zabezpieczający podstawowe potrzeby mieszkających tam osób.

To często szereg skomplikowanych instalacji oraz urządzeń dbających o wiele aspektów naszego źycia.

kam1

Zajmujemy się projektowaniem, wizualizacją i instalacją oraz późniejszą konserwacją systemów:

– sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

– telewizji przemysłowej CCTV

– kontroli dostępu KD

– kontroli straźników

Pomoźemy Państwu wybrać optymalne rozwiązanie minimalizując koszty takich instalacji.

Kierując się kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony z całą odpowiedzialnością twierdzimy, źe kompleksowa ochrona moźliwa jest wówczas, gdy uzupełniają ją elektroniczne systemy zabezpieczeń.

Dysponujemy urządzeniami, które są dostosowane zarówno do zabezpieczeń banków, duźych instytucji, czy teź zakładów przemysłowych, ale takźe uwzględniające potrzeby indywidualnych klientów oraz małych sklepów i obiektów.

Proponujemy kompleksowe wykonanie niezbędnych systemów alarmowych obiektów uwzględniające wysokie wymagania w zakresie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i stosowanych norm.

Projekty systemów wykonujemy bezpłatnie i indywidualnie dla danego obiektu z uwzględnieniem jego przeznaczenia, i źyczeń Klienta.

Projektując i instalując systemy zabezpieczeń technicznych zawsze staramy się go wykonać w tzw. architekturze otwartej, to znaczy tak, aby w kaźdej chwili mógł być w dowolny sposób rozbudowany i zmodernizowany.

W zamian za zaufanie i wybór naszych usług oferujemy naszym klientom stabilność współpracy, wynikającą z potencjału naszej firmy i doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki techniczne i Państwa sugestie. Moźemy zaproponować właściwie wszystko, co jest dostępne w Polsce i na rynkach światowych.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Zmniejsz wydatki – zaplanuj jeszcze w stanie surowym

 

Systemy alarmowe/ telewizja przemysłowa
Niezaleźnie od ilości róźnych urządzeń zamontowanych w naszych domach, słuźących poprawie bezpieczeństwa – większość inwestorów decyduje się na montaź systemów alarmowych oraz monitoringu całego budynku. Oferta producentów systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej jest bardzo róźnorodna i kaźdy klient moźe dostosować ofertę precyzyjnie do swoich potrzeb. Oczywiście tak jak w wypadku wszystkich wcześniej wymienionych urządzeń montaź takiej instalacji warto zaplanować juź podczas realizacji budynku w stanie surowym, aby wszystkie instalacje były schowane pod tynkiem.

Masz pytanie – napisz do nas klikając tutaj`